"Petrův zdar"

Sportovní činnost v LRU plavané a přívlači

Na vysoké úrovni se věnujeme závodní činnosti lovu ryb udicí v plavané a v přívlači.

Plavaná
Složení - vedoucí týmu Martin Pávek, Lukáš Slavík, Jakub Bárta, Martin Bárta a Petr Svoboda.
Náš tým v plavané chytá mezi 14 nejlepšími týmy v republice najvyšší soutěž a nevede si vůbec špatně. Vloňském roce svedl neuvěřitelný boj o nejvyšší příčky. Nakonec skončil na bedně a to na třetím místě v družstvech.
V jednotlivcích byl z našich závodníků nejlepší Martin Pávek, který vybojoval bronz a skončil na krásném třetím místě z celkového počtu 65 závodníků.

Přívlač
Také v přívlači máme jeden tým v nejvyšší soutěži a to v extralize, kde nás reprezentují Maixner David, Bezdíček Petr a Forbach Martin.
Mezi elitními 12 týmy jsme celkově skončili na sedmén místě.
V druhé nejvyšší soutěži máme také jedno družstvo ve složení Javůrek Karel s Roubíkem Davidem, kteří skončili celkově na čtvrtém místě
Ještě musíme vyzvednout výsledky Martina Forbacha, který je naším členem a zároveň reprezentuje Slovenskou republiku. V loňském roce obsadil na Mistrovství světa v družstvech 1. místo.

Jistě uznáte, že na takto malou organizaci, jakou jsme a v takové konkurenci je to obrovský úspěch. Nemalé poděkování patří městu Choceň v čele s panem starostou Miroslavem Kučerou, který nás dlouhodobě podporuje.

neboZavřít Uložit Projekt: MO ČRS Choceň Aktivovat Prémiové službyNápovědaZavřít Objekty Nový Přejít na Stránka Publikovat Zobrazit Vzhled stránky Odstranit Vlastnosti Zabezpečení Obsah Formátovaný text Anketa Fotogalerie Formuláře Články Katalogy Ostatní Ostatní Soubory a obrázky Šablona webu Jazyky Nastavení MO ČRS Choceň ÚvodO násFotogalerieSportovní činnostDětský kroužekOrličanDiskuzní fórumKontakt ÚvodSportovní činnost "Petrův zdar" Upravit text Sportovní činnost v LRU plavané a přívlači Na vysoké úrovni se věnujeme závodní činnosti lovu ryb udicí v plavané a v přívlači. Plavaná Složení - vedoucí týmu Martin Pávek, Lukáš Slavík, Jakub Bárta, Martin Bárta a Petr Svoboda. Náš tým v plavané chytá mezi 14 nejlepšími týmy v republice najvyšší soutěž a nevede si vůbec špatně. Vloňském roce svedl neuvěřitelný boj o nejvyšší příčky. Nakonec skončil na bedně a to na třetím místě v družstvech. V jednotlivcích byl z našich závodníků nejlepší Martin Pávek, který vybojoval bronz a skončil na krásném třetím místě z celkového počtu 65 závodníků. Přívlač Také v přívlači máme jeden tým v nejvyšší soutěži a to v extralize, kde nás reprezentují Maixner David, Bezdíček Petr a Forbach Martin. Mezi elitními 12 týmy jsme celkově skončili na sedmén místě. V druhé nejvyšší soutěži máme také jedno družstvo ve složení Javůrek Karel s Roubíkem Davidem, kteří skončili celkově na čtvrtém místě. Ještě musíme vyzvednout výsledky Martina Forbacha, který je naším členem a zároveň reprezentuje Slovenskou republiku. V loňském roce obsadil na Mistrovství světa v družstvech 1. místo. Jistě uznáte, že na takto malou organizaci, jakou jsme a v takové konkurenci je to obrovský úspěch. Nemalé poděkování patří městu Choceň v čele s panem starostou Miroslavem Kučerou, který nás dlouhodobě podporuje. Nastavení Ikony sociálních sítí Z bezpečnostních důvodů bylo zakázáno zobrazovat obsah tohoto bloku v administraci. V případě, že jej chcete zobrazit klikněte zde. Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah. Pro nápovědu jak začít klikněte zde 2013 2014 2015 Vyhledávání Hledat: Upravit kontakt Kontakt MO ČRS Choceň 565 01 Choceň Předseda: Dušek Vladimír 603 786 513 Místopředseda: Jednatel: Pávek Josef 731 574 505 Hospodář: Slavík Luboš 739 586 084 rybari.chocen@gmail.com Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah. © 2014-2017 Všechna práva vyhrazena - ČRS MO Choceň.